508 032 718

Oferta

Podstawowym zakresem działalności naszego biura rachunkowego są kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz usługi doradcze świadczone w układzie outsourcingu.

Outsourcing

Outsourcing nie zawsze daje pozytywne rezultaty i nie w każdej sytuacji jest wskazany. Jednak zdaniem naszego biura, w zakresie świadczonych przez nas usług, przy założeniu profesjonalizmu, jakim powinny charakteryzować się biura rachunkowe, ma on zdecydowanie więcej zalet.

Decydując się na outsourcing, czy też zmieniając w tym zakresie partnera, należy starannie zweryfikować biuro rachunkowe w zakresie doświadczenia, referencji, usług i profesjonalizmu działania, unikając oceny oferty wyłącznie na podstawie ceny.

Mocne strony BMD

Jakość przede wszystkim

Największą naszą wartością są zadowoleni Klienci. Oni bowiem w branży outsourcingu księgowego są najefektywniejszym „narzędziem” marketingu dającym szansę dalszego rozwoju. Wielu naszych Klientów zyskaliśmy właśnie w ten sposób.

Konkurencyjne ceny

Za wysoką jakość trzeba słono zapłacić. Udowadniamy, że ten slogan nie zawsze działa.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Pracujemy na zintegrowanym systemie CDN Optima, którego funkcjonalność pozwala na znaczne zautomatyzowanie i zwiększenie szybkości rejestrowania dokumentów oraz na pracę rozproszoną (klient-biuro).

Referencje

Współpracujemy z blisko stu firmami o różnorodnej wielkości – począwszy od najmniejszych, po wielkie korporacje o międzynarodowym zasięgu oraz o różnorodnym charakterze – firmy usługowe, handlowe, produkcyjne.