Obróć urządzenie
BMD Biuro Rachunkowo-Prawne
Biuro rachunkowe Usługi księgowe Ankieta Promocje Partnerzy
zobacz namiary

BMD Biuro Rachunkowo-Prawne
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa
bmd@bmd.net.pl
fax 34 373 17 06

Jasnogórska Office Center
ul. Jasnogórska 26/203
PL - 42202 Częstochowa

KRS__0000610603
NIP__5771953634
REGON__241367840

skanuj namiary
rozwiń mapę
wyślij mail
przejdź do FB

Model współpracy

Model I - Standardowy
Biuro Rachunkowe wykorzystuje do prowadzenia księgowości własny system CDN Optima. Klient nie integruje się z tym systemem, nie ma również do niego podglądu on-line. Klient przekazuje lub Biuro Rachunkowe odbiera w ustalonej formie i terminach komplet dokumentów księgowych. Częstotliwość przekazywania dokumentów uzależnione jest od ich ilości i indywidualnych ustaleń.
Biuro Rachunkowe księguje dokumenty we własnej siedzibie w Częstochowie, przygotowując na ich podstawie wymagane przepisami deklaracje i sprawozdania oraz informując klienta o zobowiązaniach publicznoprawnych wymagających zapłaty.

Model II - Zintergowany
Model ten opiera się na najbardziej ścisłej współpracy i integracji Biura Rachunkowego z Klientem. Model ten polega na uruchomieniu u Klienta modułów biznesowych systemu ERP CDN Optima, wspierających działalność operacyjną.
Raportowane przez Klienta transakcje biznesowe w CDN Optima automatycznie księgują się w module finansowo-księgowym Biura Rachunkowego. W ten sposób unika się konieczności podwójnej rejestracji transakcji, przez co istnieje pole do obniżenia wyceny usługi świadczonej przez Biuro.

Model III - Indywidualny
Odpowiadając na niestandardowe potrzeby Klientów jesteśmy otwarci i elastyczni by dostosowywać model współpracy pod indywidualne i specyficzne oczekiwania w zakresie usług księgowych.